Edremit.bel.tr olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

Yorum alanları İletişim sayfası Facebook Sayfamız Twitter Hesabımız Instagram Hesabımız YouTube Hesabımız Google Plus Hesabımız

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır. Bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacak, ancak yapılacak herhangi bir hack (saldırı) sonucunda bu bilgilerin dağıtılmasından Edremit.bel.tr sorumlu tutulamaz.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Edremit.bel.tr’de kullandığımız Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Edremit.bel.tr olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri
Google Plus Gizlilik Sözleşmesi
YouTube Gizlilik Sözleşmesi
Twitter Gizlilik Sözleşmesi
Facebook Gizlilik Sözleşmesi
Instagram Gizlilik Sözleşmesi