Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan budama ve temizlik çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kent genelinde yapılan çalışmalar devam ediyor. Edremit’te öncelikle vatandaşların sıkça kullandığı parklar, cadde ve refüjlerdeki ağaçlarda budama çalışması yapılıyor. Bunun yanında kış koşulları nedeniyle zarar gören ağaçlara da hemen müdahale ediliyor.  Oluşan kirlilik ise Temizlik İşleri ekipleri ile koordinasyon içerisinde ortadan kaldırılıyor.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka kentin her noktasında ekiplerin görev başında olduğunu belirterek “Edremit’te kış aylarında yaptığımız periyodik çalışmalar devam ediyor. Bununla birlikte hayata geçireceğimiz projeler ve yaptığımız yol çalışmalarının yanında yaptığımız bu çalışmaların aksamaması için özen gösteriyoruz. Temiz bir kent ve modern bir Edremit’i her dokunuşumuzla hissettirmek adına hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.