Edremit Belediyesi tarafından yapılan muhtarlar toplantısının 2014-2019 dönemi son toplantısı Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında yapıldı. Muhtarlar beş yıllık hizmet dönemi için Belediye Başkanı Saka’ya teşekkür ettiler.

Edremit Belediyesi’nde Başkan Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra başlatılan ve her ay düzenli olarak gerçekleştirilen mahalle muhtarları ile bilgilendirme toplantısı yapıldı. 2014-2019 hizmet döneminin son muhtarlar toplantısında yapılan hizmetler değerlendirildi. Belediye Başkanı Kamil Saka, “Birlikte 5 yıl boyunca Edremitliller’e hizmet edebilmek için çalıştık. Hiç ayrım yapmadan tüm mahallerimizin sorunlarının çözümüne ve yeni hizmetleri vatandaşın ayağına götürebilmek için mücadele ettik” dedi. Yeni dönemin Edremit ilçesi için hayırlı olmasını diledi.

Toplantıda muhtarlarda tek tek söz alarak mahallerinde ki faaliyetler hakkında istek, şikayet ve önerilerini anlattılar. 5 yıl boyunca mahallerine yapılan hizmet nedeniyle Başkan Kamil Saka’ya  teşekkür ettiler.

Toplantının sonunda geçtiğimiz ay doğum günü olan muhtarların doğum günü kutlandı.