Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi

Projemiz kapsamında Edremit’de özellikle kadınlarımızın girişimcilik, iş geliştirme ve kendilerine güvenlerinin artması alanında desteklenmesi, kadın istihdamının artırılması ve sosyo-ekonomik kalkınma sağlanması amaçlanmaktadır.

Kadın Eğitim ve Kültür Merkez’inde kadınlarımızı  hayatın her aşamasında, sosyal kültürel etkinliklerde ve iş hayatında görme anlayışı ile kurulması amaçlanmaktadır.

İlçemizde yaşayan, kendini sosyal hayata kapatan kadınlarımızı evden çıkartarak sosyalleşmelerini ve özellikle de onların el becerilerini geliştirmelerini hedefleyen bir anlayışla, çeşitli branşlarda beceri, eğitim  ve spor kursları verilecektir.

Ayrıca, beceri ve meslek edindirme kursları yanında, çeşitli resmi ve özel kurumlarla koordineli bir şekilde düzenlenen sağlık eğitimleri, Türk toplumunun en önemli temel taşı olan ailede huzur ve mutluluğun teminine katkıda bulunmak için çok sayıda aile içi iletişim seminerleri, özellikle çalışmayan Edremitli kadınlarımızın kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar oluşturarak çok sayıda kişisel gelişim seminerleri verilmekte ve aylık sinema günleri düzenlenmesi amaçlanmaktadır.

#KadınaŞiddeteHayır

Gizlilik Sözleşmesi
Top

Edremit'in Türküleri


Duraklatıldı...
Edremit'in Türküleri Hakkında
« »